Nabídka léčení

Pracujeme s lidmi a s jejich starostmi, ať už je způsobilo cokoliv: výchova, trauma fyzické nebo duševní, drogy, nešťastná láska, smrt blízkých.

Pomáháme lidem, pokud jim zkříží cestu nemoc, neplodnost, špatné partnerské vztahy, deprese, neschopnost plnohodnotně žít nebo se ocitnou v místě, z kterého jen nevidí cestu ven:

  • RELAXAČNÍMI MASÁŽEMI TĚLA

Při relaxační masáži pracujeme s energiemi REIKI, Deeksha a světlem párových duší. Jsme mistři REIKI.
Léčíme pomocí zvuků tibetských mís a šamanských bubnů, pooužíváme podle nás velmi efektivní metodu Emoční a Fyzická Cesta, kterou vyvinula Brandon Bays. Ke každému přistupujeme individálně a někdy kombinujeme různé techniky. Tímto způsobem se vyvolá v těle samoléčivý efekt, který dále probíhá tak jak je potřeba.

 

 

  • TERAPIÍ ZVUKEM TIBETSKÝCH MÍS, energetická zvuková lázeň

Tibetské mísyPomocí zvuku tibetských mís harmonizujeme čakry a dochází k celkovému čištění na úrovni jemnohmotného těla. Zvuková energetická masáž má blahodárné účinky nejen na duchovní a duševní, ale i na fyzické zdraví člověka.
Díky křišťálově čistému, nenapodobitelného zvuku dochází k obnově harmonické frekvence těla.
Tibetské mísy jsou úžasný hudební nástroj ze slitiny sedmi kovů, které reprezentují sedm tradičních astrologických „planet“: Zlato-Slunce, Rtuť-Merkur, Měď-Venuše, Stříbro-Měsíc, Železo-Mars, Cín-Jupiter, Olovo-Saturn.
Každého člověka zvuk tibetské mísy nějakým zvláštním způsobem osloví.

 

  • LÉČENÍM POMOCÍ ŠAMANSKÝCH BUBNŮ, zasvěcení do tajů šamanismu.

V bubnování je důležitá ozvěna, echo vrací duchy, žijící v kosmických sférách, zpět do lidského světa. Buben a didgeridoo je nástrojem k cestování do „času snu“, aby mohly být vykonány určité činy, ať už je to vyhledání ztracené duše nebo ztracené síly nemocného člověka, poradu s duchovními učiteli o nějakém problému nebo šamanská iniciace.
Naše šamanské léčení je spíše australského typu.
Provádíme zájemce cestou do dolního světa, kde se můžou spojit se svým silovým zvířetem a nalézt a vytvářet osobní sílu. Silové zvíře se může stát naším silným spojencem, rádcem i léčitelem.
Přivádíme zpět ztracené části duše, učíme šamanskému zpěvu.
Odvádíme duše zemřelých.

 

  • LÉČENÍM PROSTOR

Provádíme léčení prostor kde žijeme, zde mohou být zaseknuté energie lidí nebo situací, které zde byly před námi. Tyto můžou nepřímo i přímo ovlivňovat náše životy a vztahy aniž bychom chápaly proč k některým nepříjemným situacím opakovaně dochází.
Velmi často se to děje po přestěhování do jiného domu či bytu.