Z naší výpravy do Bosenského údolí pyramid, 05/2015

    
    Je zřejmé že pyramidy existují na všech světadílech. Na blízkém Balkáně, v Bosně a Hercegovině, u městečka Visoko, je jich hned několik a ne ledajakých. Pyramida Slunce s výškou 220 m a délkou základny 360 m je největší na světě. Pyramida Měsíce se tvarem velmi podobá známým pyramidám v Mexiku, je stupňovitá. Další jsou Pyramida Lásky a Pyramida Draka. Doplňuje je chrám země a mnoho podzemních chodeb. Tunel Ravne s megality naprosto úžasných vibrací. 
    Tři hlavní pyramidy v bosenském údolí tvoří rovnostranný trojúhelník. Je to pyramida Slunce, Měsíce a Draka. Je toho hodně, co by se dalo o tomto údolí pyramid v Bosně napsat, zde je odkaz na článek z WM magazínu, kde je všechno pěkně popsáno. Přijde doba, kdy budou pyramidy přijaty i odbornou veřejností a pak se budou přepisovat dějiny lidstva...
 

    Údolí Pyramid jsme navštívili v květnu 2015 a takhle jsme to vnímali my.

    Spojitost s Atlantidou v nás nenechala pochybnosti. Výstupy na Pyramidu Slunce a Mesíce byly náročné, prý jsou tady ještě minová pole z války v devadesátých letech, raději se držet vyšlapaných cestiček... Zdejší energie nás hladily svými vibracemi, bylo nám tu moc dobře.
Říká se, že energie na vrcholu pyramidy slunce je velmi silná, já to tak necítil, ale to bylo asi dáno hlavně tím, jak jsme byly výstupem vyčerpáni. Moc dlouho jsme tam nepobyli, nějak nás to tam nedrželo a raději jsme sešli druhou stranou dolů na louku pod pyramidu.
    Návštívili jsme i Mohylu - Tumulus ve Vrátnici asi 4km od Visoka, a to byl jeden z nejkrásnějšíxch zážitků. Tohle místo bylo pravděpodobně vstupem do údolí pyramid. 
    Podzemní labyrint Ravne je fascinující a pro člověka velmi léčivý. V chodbách nalezené keramické megality jsou staré přes 30 tis. let, vibrují, jsou to živé bytosti. Zažili jsme u nich napojení, jsme to vlastně my, ta civilizace, která to všechno kdysi vystavěla, opustila a teď jsme se sem vrátili. Patrně tady došlo k nějaké velké přírodní katastrofě, díky níž se celá oblast zakonzervovala.
    Byli jsme v Sarajevu, vnímali jsme jeho energie, které jsou dost drsné. Ve městě se mísí mnoho energií z války v devadesátých letech. Město bylo 4 roky v obléhání Srbské armády. Tolik hřbitovů je tu všude. Když si večer sednete na hradby nad městem, zažijete pocit králů. V Sarajevě jsme zažili i přepadení, naštěstí nepodařené :-) Jinak jsou tam srdeční lidé. Po staletí tam žijí pohromadě 4 náboženské světy: muslimové, křesťané, pravoslavní a židé.
 
Poodvečerní Sarajevo 
Tady je odkaz na naše fotky s popisky.
 
    S láskou, Dagmar a František.